У Каховці почали прийом заявок проєкту «Бюджет участі»


4 марта 2020 года.

Загальний бюджет цього року складає 1,5 мільйони гривень.

Перший проєкт надійшов для участі в третій сесії ініціативи «Бюджет участі міста Каховка». Загалом прийом проєктів триватиме тут до 20 квітня в будь-якій з категорій: благоустрій, велоінфраструктура, культура і туризм, освіта, навколишнє середовище, охорона здоров'я, соціальний захист, спорт, безпека та громадський порядок.

За словами координаторки проєкту Анни Садової, цього року загальний бюджет складатиме 1,5 млн. грн. Для порівняння: у 2017 році міськрада на нього виділила 200 тис. грн., а у 2019 році - 1 млн. грн.

Завдяки проєкту в Каховці встановили дитячі майданчики, ігровий майданчик для дітей з особливими потребами на Набережній, створили контактний міні-зоопарк, встановили арт-об'єкт «Я люблю Каховку» тощо.

Проголосувати за цікаві проєкти каховчани зможуть у травні. Переможців оголосять не пізніше 6 червня. А їх реалізація запланована протягом 2020-2021 років.

Про запровадження «Бюджету участі» заговорили і в сусідній Новій Каховці. Проте з розміром його бюджету, за словами міського голови Володимира Коваленка, тут ще не визначились.

- Плануємо вирішити це протягом цього року. Попередньо - восени, - повідомив він.

Олег БАТУРІН.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости