У Херсонському міському суді - ще один випадок COVID-19, подавати заяви рекомендують дистанційно


19 ноября 2020 года.

Херсонським міським судом Херсонської області отримано повідомлення про лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19 ще у одного з працівників апарату суду, який наразі перебуває на лікарняному

Про це повідомляє пресслужа суду.

Херсонським міським судом отримано повідомлення про лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19 ще у одного з працівників апарату суду, який наразі перебуває на лікарняному.

Це - вже другий такий випадок, перший був у вересні.

В приміщеннях суду, де перебувала інфікована людина, проведено посилену дезінфекцію та здійснюється постійна поточна дезінфекція всіх приміщень будівлі суду. Люди, які безпосередньо контактували з хворим на COVID-19, відправлені на самоізоляцію.

Для попередження розповсюдження інфекційних захворювань, у тому числі викликаних коронавірусною інфекцією, суд просить херсонців утриматись від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають обов'язкової участі людини, а також від особистого відвідування суду для подачі позовів, заяв та інших звернень.

Альтернативні шляхи звернення до суду з позовними заявами, клопотаннями, іншими заявами, скаргами тощо: засоби підсистеми "Електронний суд"; офіційна електронна адреса суду: inbox@ksm.ks.court.gov.ua.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости