У Херсоні відсвяткували 145-річчя від дня народження Лесі Українки


26 февраля 2016 года.

25 лютого 145 років тому народилася культова українська письменниця, перекладач і культурна діячка Лариса Косач, відома як Леся Українка. Багато її творів визнані шедеврами світової літератури, а в українську вони принесли нові мотиви і мандрівні сюжети з інших культур. ЇЇ називають дочкою Прометея за її художнє слово, сповнене волелюбності й оптимізму, за силу духу і романтичність її непересічної особистості.

У День народження великої української письменниці, в Центральній міській бібліотеці ім. Лесі Українки пройшов день її шани та пам'яті, який став заключним у літературному тижні «В краю вічного проміння....». Протягом тижня бібліотеки - філії Херсонської ЦБС на своїх сторінках у соціальних мережах брали участь у конкурсах: веб - мандри «Країнами на крилах поезії Лесі » та професійні веб- рекомендації «Сторінками творчості Лесі», де працівники бібліотек ділились цікавою інформацією з життя та творчості письменниці.

У стінах бібліотеки ім. Лесі Українки в день народження поетеси відбулась низка заходів присвячених ювілею. Для молоді до 105 - ї річниці написання «Лісової пісні» був проведений захід, де глядачі мали змогу пізнати глибину цього твору та переглянути театралізований епізод у виконанні учнів КВНЗ Херсонського училища культури Херсонської обласної ради. Для старших користувачів було представлені літературні мандри «Те все було, та тільки за вікном», де глядачі були ознайомлені з цікавими моментами життя української поетеси. Працівники бібліотеки ім. Лесі Українки презентували веб-рекомендаційний список «І квітень мрії поетеси», доступ до якого може отримати кожен бажаючий користувач.

 
 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина