У Херсоні відбувся відкритий чемпіонат Херсонської області з плавання


24 ноября 2017 года.

19 листопада 2017 року у м. Херсоні у басейні «Спорт Лайф» пройшов відкритий чемпіонат Херсонської області з плавання серед молоді, юнаків та юніорів.

У змаганнях взяли участь 100 спорсменів, які представляли міста Херсона (ДЮСШ № 6, «Спорт Лайф»), Мелітополь та Генічеськ (КДЮСШ).

За результатами чемпіонату вихованцями відділення з плавання Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Херсонської міської ради було виборото 35 медалей (13 золотих, 11срібних, 11.бронзових).

Чемпіонами у своїх запливах стали: Арбузова Карина, Кухарчук Іван, Хнусян Сюзанна, Корольова Катерина, Лагута Рената, Левінцова Марія (тренер-викладач А. Бербасова), Гмиря Артем (тренер-викладач Н. Шкуропат), Агафонов Олександр (тренер-викладач А. Гончарова), Драпкін Андрій (тренер-викладач Е. Бенедик).

Друге місце зайняли: Овчиннікова Дар'я, Шевченко Катерина (тренер-викладач Ю.Кудряшова), Самойлич Олексій (тренер-викладач А. Гончарова), Левінцова Марія, Коротков Роман, Ротань Олександр, Кучеренко Лілія (тренер-викладач А. Бербасова), Вінник Михайло (тренер-викладач Ю. Демченко).

Третіми на своїх дистанціях стали: Соболь Анна, Рибак Андрій, Карбовніченко Данило, Ляна Марина (тренер-викладач Ю.Кудряшова), Ларін Єгор, Талалаєв Микита, Тихонова Єлизавета (тренер-викладач Ю. Демченко), Щепелєва Олена (тренер-викладач Н. Шкуропат), Кучеренко Лілія, Ротань Олександр (тренер-викладач А. Бербасова), повідомляється на сайті Херсонської ДЮСШ № 6.

Вихованці Генічеської КДЮСШ завоювали 12 золотих, 10 срібних та 4 бронзові нагороди,

Лозова Анастасія стартувала на 5 дистанціях та завоювала 4 перших місця та 1 друге. Панкратов Олександр: 3 перших місця та 1 друге, Прядко Максим: 2 перших місця та 1 друге.

Чемпіонами Херсонської області з плавання серед юніорів стали: Король Микола (100 м на спині), Пахоменков Олександр (100 м вільний стиль та 50 м баттерфляй).

Призерами змагань також стали: 2 місце - Большакова Дар?я (100 м вільний стиль); 3 місце - Приходько Олексій (50 м брас), Муц Юлія (100 м вільний стиль), Боровська Марія (50 м вільний стиль). Пахоменков Олексій виборов 3 других місця та 1 третє місце

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина