У Херсоні відбувся круглий стіл «Досвід організації безпеки в малих громадах»


20 марта 2019 года.

У вівторок, 19 березня 2019 року, відбувся круглий стіл «Досвід організації безпеки в малих громадах», у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Херсонській області.

На заході були представлені 7 організаційних форм організації безпеки в громадах та результати дослідження проекту «Шерифи для нових громад».

Керівниця проекту Наталя Бімбірайте презентувала учасникам круглого столу збірку "Успішні практики безпеки. Український масштаб", яка розповідає про 7 успішних моделей організації безпечного середовища у малих громадах. До опису кожної з моделей надані зразки документів та експертні коментарі щодо основних завдань, правового статусу, соціального забезпечення, повноважень та відповідальності шерифів. А також надані поради юристів, на що варто звернути увагу при впровадженні кожної моделі. Наданий аналіз недоліків та переваг існуючих організаційних форм безпеки.

Благодійна організація «Фонд милосердя та здоров'я» і Громадська організація «Інформаційний ресурсний центр «Правовий простір» з 2018 року реалізують спільний проект «Шерифи для нових громад». Він спрямований на підвищення поінформованості щодо можливостей малих і середніх громад України у використанні правових методів для підвищення рівня життя шляхом поширення успішних практик забезпечення громадського порядку в територіальних громадах.

Учасниками круглого столу були: Благодійна організацією «Фонд милосердя та здоров'я», Громадська організація «Інформаційний Ресурсний Центр «Правовий простір», Головне Управління Національної поліції у Херсонській області та Регіональний центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області, Бериславський місцевий центр з надання БВПД, Голопристанський місцевий центр з надання БВПД, Каховський місцевий центр з надання БВПД, Херсонський місцевий центр з надання БВПД, Херсонський обласний центр зайнятості.

Для подальших спільних дій та для досягнення мети - створення платформи для плідної співпраці державних правозахисних інститутів, громадськості, керуючись принципом об'єднання зусиль та прагнучи забезпечити максимальну ефективність здійснюваних заходів при досягненні спільних цілей, учасники круглого столу уклали Меморандум про спільну діяльність.

Більше про проект можна дізнатися на сайті https://sheriffua.org/ та на сторінці у соцмережі Facebook https://www.facebook.com/ukrainiansheriff.

Захід проводився Благодійною організацією «Фонд милосердя та здоров'я» та Громадською організацією «Інформаційний ресурсний центр «Правовий простір» в партнерстві з Регіональним центром з надання безоплатної правової допомоги у Херсонській області в рамках проекту «Шерифи для нових громад». Проект реалізується за фінансової підтримки Міжнародного Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости