У Херсоні відбулася акція "Хода за свободу"


19 октября 2018 года.

Для торгівлі людьми не існує державних кордонів чи вікових обмежень. Потрапити у сучасне рабство може будь-хто, незалежно від рівня освіти та соціального статусу. Починаючи з 1991 року понад 230 тис. українців постраждали від торгівлі людьми.

Так, 18 жовтня 2018, вуличну акцію "Хода за свободу"у Херсоні проведено вперше.Мета заходу- нагадати, що навіть у сьогоднішньому цивілізованому світі все ще експлуатують жінок, чоловіків і навіть дітей, розповісти про сучасне рабство. Зокрема, йдеться про сексуальну та трудову експлуатацію, втягнення у злочинну діяльність.

Долучилися до «Ходи за свободу» фахівці із соціальної роботи Херсонського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, студенти, представники патрульної поліції, громадських організацій, волонтери тощо. Від Привокзальної площі учасники мовчазної акції з плакатами, у чорному одязі та під парасолями такого ж кольору пройшли центральною вулицею та на площі Свободи продовжили інформувати мешканців міста про проблему торгівлі людьми.

Ініціювало проведення Всеукраїнської інформаційної кампанії Міністерство соціальної політики України, за підтримки Представництва громадської організації А21, Організації з безпеки та співробітництва в Європі та Міжнародної організації з міграції (МОМ).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина