У Херсоні СБУ викрила посадовців державної виконавчої служби на сприянні рейдерському захопленню багатоквартирного будинку


11 декабря 2019 года.

Служба безпеки України викрила посадовців Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Херсонській області на сприянні у рейдерському захопленні об'єкту незавершенного будівництва.

Оперативники спецслужби встановили, що чиновники ДВС незаконно здійснили опис та арешт корпоративних прав комерційної структури.

Товариство зводило багатоквартирний будинок, який перебував у процесі будівництва для здачі в експлуатацію.

Під штучним приводом посадовці занизили експертну оцінку об'єкту та передали на реалізацію до держпідприємства «Сетам».

Співробітники СБ України задокументували, що чиновники в інтересах фірм наближених до кримінальних кіл регіону організували відчуження нерухомості за вартістю приблизно у 10% реальної вартості недобудови.

Через дії зловмисників могли постраждати інтереси громадян, які інвестували у будівництво житла. За матеріалами спецслужби, відповідні установили ініціювали процес повернення корпоративних прав законному власнику.

Наразі, у межах розпочатого кримінального провадження за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, здійснено оголошення про підозру у вчиненні злочину Начальнику Олешківського районного відділу та старшому державному виконавцю Корабельного районного відділу ДВС Херсонщини.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости