У Херсоні пройдуть відкриті тренування з веслування академічного та веслування на байдарках і каное


5 сентября 2017 года.

Завтра, 6 вересня, з 12.00 до 13.30 на базі комунального закладу «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради (м. Херсон, вул. М.Фортус, 38) відбудуться відкриті тренування з веслування академічного та веслування на байдарках і каное за участю учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, вищого училища фізичної культури, спортсменів школи вищої спортивної майстерності. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Тренування проводять заслужений тренер СРСР та України з веслування академічного, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України Волощук Олег Іванович, заслужений тренер СРСР, України з веслування на байдарках і каное, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України Колибельников Олександр Іванович, олімпійський чемпіон з веслування на байдарках і каное 1976 та 1980 років, Заслужений майстер спорту СРСР Чухрай Сергій Олексійович.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати тренування та долучитися до занять титульними для Херсонщини видами спорту веслуванням академічним та веслуванням на байдарках і каное.

Аналогічні відкриті тренування відбудуться на базах Олешківської та Голопристанської дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости