У Херсоні обговорять медичну складову системи безпеки дорожнього руху


13 мая 2016 года.

17 травня 2016 року о 13:00 в конференц-залі Департаменту охорони здоров`я обласної державної адміністрації відбудеться круглий стіл «Медична складова системи безпеки дорожнього руху».  Захід організовано в рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху, до участі запрошуються представники засобів масової інформації.

Щороку на автошляхах України гине понад 4 000 осіб та більш ніж 30 000 людей отримують травми. ДТП є першою за поширеністю причиною смерті молоді у віці від 15 до 24 років та другою серед дітей у віці від 5 до 14 років. На автошляхах Херсонщини ситуація не краща.

За ініціативи Міністерства охорони здоров`я України з 16 по 22 травня оголошено проведення Тижня безпеки дорожнього руху. Головною темою Тижня у 2016 році, визначеною Організацією Об'єднаних Націй на всесвітньому рівні, стане безпека людей на дорозі. Усі заходи матимуть на меті привернення уваги суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.

Учасники круглого столу:

- Бондарева Ліна Володимирівна - заступник директора Департаменту охорони здоров`я обласної державної адміністрації;

- Добровольський Леонід Павлович - завідувач навчально-тренувального відділення КЗ «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф»;

- Ромаскевич Юрій Олексійович - головний лікар Херсонського обласного центру здоров`я та спортивної медицини;

- Бліжевська Ірина Олександрівна - завідувач диспансерним відділенням КЗ «Херсонський обласний наркологічний диспансер»;

- Скакун Наталя Павлівна - керівник Херсонського медичного центру безпеки дорожнього руху

- представники Управління транспорту та зв`язку обласної державної адміністрації та Національної поліції в Херсонській області.

Адреса проведення круглого столу вул. 295 Стрілецької дивізії, 21 (Департамент охорони здоров'я обласної державної адміністрації, конференц-зала, 1 поверх).

Теги: дорога
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап