У Херсоні нагородили Героїв спортивного року


28 декабря 2015 года.

Ввечері, 24 грудня, у обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша відбулася урочиста церемонії «Герої спортивного року-2015».

Церемонія традиційно проходить кожного року за підтримки керівництва обласної державної адміністрації та Херсонської обласної ради.

Організатори свята - управління молоді та спорту обласної державної адміністрації та обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

«Хочу побажати, щоб спорт і надалі розвивався. Ми максимально намагаємося приділяти увагу спорту, щоб молодь росла здоровою та сильною. Щоб ми пишалися нашими видатними спортсменами», - зазначив голова обласної ради Андрій Путілов.

Він нагадав присутнім, що цього року, вперше за останні 10 років для спортсменів Херсонщини було придбано три квартири. В області діє концепцію розвитку масового спорту Херсонської області .Також, створена електронна спортивна карті Херсонщини, за допомогою якої можна дізнатися, де є можливість займатися спортом у зручному для кожного мешканця області місці. Спеціально створена комісія вже перевірила 153 спортмайданчики міста Херсона і визначила їх стан.

Крім того, голова облради нагородив переможницю у номінації «Краща спортсменка року». Нею стала чемпіонка Європи, срібна призерка чемпіонату світу з вільної боротьби Олена Кремзер.

«Спорт виховує в людях спеціальні, необхідні якості для життя, тому ви є прикладом і взірцем для усієї громади, - сказала перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова. - Облдержадміністрації покладає чимало зусиль на розвиток спорту, адже спорт - це здоров'я. Хочу, щоб вміння перемагати було у вас не тільки у спорті, а і в повсякденному житті».

Валентина Січова оголосила ім'я переможців в номінації «Кращий спортсмен року». Ними стали одразу два спортсмени - Артем Морозов та Дмитро Міхай - срібні призери чемпіонату Європи з веслування академічного.

У номінації «Кращий тренер року» перемогли Олександр Бакарасєв та Валентин Науменко - тренери срібних призерів чемпіонату Європи з веслування академічного Артема Морозова і Дмитра Міхая.

«Сенсацією спортивного року» став Олексій Колядич, який зайняв І місце на чемпіонаті Європи, ІІ місце на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів.

Звання «Кращий спортсмен з неолімпійських видів спорту» отримала Марина Максименко - чемпіонка світу та Європи з сумо.

У номінації «Сильні духом» перемогла Єлизавета Мерешко - триразова чемпіонка світу, дворазова срібна призерка чемпіонату світу з плавання та її тренер Елла Бенедикт.

«Кращий у спорті ветеранів» - В'ячеслав Бєлов - срібний призер Кубку Європи та чемпіонату Європи із сучасного п'ятиборства.

«Краща спортивна федерація» - Херсонська обласна організація Федерації боксу України (президент Олександр Трутнєв).

«Краща телерадіокомпанія з висвітлення та популяризації фізичної культури і спорту» - телерадіокомпанія «ВТВ плюс» (директор Віталій Каменський - заслужений журналіст України).

Теги: спорт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости