У червні на земельних торгах продали права оренди на 207,6 гектарів землі


5 июля 2017 года.

У червні на земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області, були продані права оренди на 3 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала понад 207,6 гектарів. Лише за перший рік користування землею переможці торгів сплатили на рахунки місцевих рад майже 721 тис. гривень.

Найвища відсоткова ставка за результатами торгів у червні була зафіксована у під час земельних торгів у Новотроїцькому районі - 17,6% від нормативної грошової оцінки землі. За використання масиву площею 49,7 га для ведення фермерського господарства на території Одрадівської сільської ради аграрій готовий сплачувати понад 160,7 тис. гривень, що майже у 4,4 разів більше за стартовий розмір.

Також тут було придбане право оренди 47,6 га землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Новотроїцької селищної ради. Стартова ціна лота під час торгів зросла у 2,7 разів і склала близько 95,8 тис. грн. (10,78% від НГО).

Третя земельна ділянка була передана в оренду з торгів у Каховському районі. Як повідомлялося раніше, за право орендувати 110,2 га землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва аграрій сплачуватиме 464,4 тис. грн. (8,78% від НГО) щороку упродовж всього терміну дії угоди.

В цілому у першому півріччі сільгоспвиробники придбали на Херсонщині права оренди на 47 земельних ділянок загальною площею 2687,2 га на суму понад 4,38 млн. грн.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області

Теги: земля
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап