Студентів вчать тонкощам власного бізнесу

Студентів вчать тонкощам власного бізнесу
20 ноября 2018 года.

Як розпочати власну справу з мінімальними ризиками та реальними шансами отримати прибуток? Про це у вівторок, 20 листопада, студенти Херсонського державного аграрного університету мають змогу дізнатися у Школі аграрного лідера.

Учасниками тематичної панелі "Аграрний START-UP: перші кроки до успіху" стали близько 70 студентів старших курсів біолого-технологічного та економічного факультетів. Як розповідають організатори, цього разу тематика виступів стосується того, як досягти успіху саме у аграрній сфері, зокрема у вівчарстві, що є актуальним для сільськогосподарської Херсонщини. Про те, що потрібно для успішного старту в цій галузі, студентам розповідає голова одного із сільгосппідприємств регіону. Крім того, поради новачкам дають спеціалісти обласного відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, облуправління агропромислового розвитку, одного з банків, податківці, а також викладачі ХДАУ - експерти з економіки, виробництва продукції тваринництва тощо.

Тобто такі зустрічі - свого роду "дорожня карта" для підприємців-новачків. Участь у Школі аграрного лідера для студентів безкоштовна.

Теги: хдау
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина