Стрілкове два дні буде без газу


28 марта 2017 года.

У зв'язку з необхідністю виконання аварійно-ремонтних робіт на розподільному газопроводів середнього тиску в с. Стрілкове Геніченського району Херсонської області (на ділянці газової мережі після ГРС "Стрілкове"), в період з 28 по 29.03.2017 буде тимчасово припинено розподіл (постачання) природного газу споживачам зазначеного населеного пункту.

З метою уникнення заповітрювання газорозподільної системи, що призведе до великих витрат часу на повторні пуски мереж зазначених населених пунктів, переконливо просимо в період з 28 по 29.03.2017 не користуватись газовими приладами.

Поновлення розподілу (постачання) природного газу буде розпочато по завершенню ремонтних робіт 29.03.2017 поступово з дотримання вимог безпеки виконання робіт.

Для прискорення виконання пускових робіт та відновлення розподілу (постачання) природного газу, переконливо просимо забезпечити (організувати) безперешкодний доступ до об'єктів (житлових будинків, квартир, організацій, установ, підприємств), що споживають газ фахівцям ПАТ "Херсонгаз" для виконання своїх посадових обов'язків.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина