Справа Гандзюк: у Мангера, Рищука та Гордєєва провели обшуки


20 января

Наразі правоохоронці затримують фігуранта справи Ігоря Павловського.

Прокурори Офісу генерального прокурора проводять відпрацювання у Херсонській області спільно зі слідчими та оперативниками контррозвідки Служби безпеки України. За інформацією високопоставлених джерел DT.UA у правоохоронних органах відповідні дії проводять для розкриття справи про напад на активістку Катерину Гандзюк та пов'язаних з цим злочинів.

Зокрема, проведено обшуки у голови Херсонської облради Владислава Мангера, голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва та його заступника Євгена Рищука й інших осіб, яких слідство пов'язує із нападом на активістку.

Під відпрацювання силовиків потрапили члени злочинного угруповання "Москалів", учасник якого Олексiй Левін (Москаленко) тривалий час перебуває у міжнародному розшуку як організатор нападу на Катерину Гандзюк.

У понеділок, 20 січня, повідомили про підозру Ігорю Павловському, колишньому помічнику народного депутата України Миколи Паламарчука. Прокурори Офісу генпрокурора зібрали докази, що він створив злочинну організацію для побиття людей та підпалів автомобілів жителів Херсонської області з метою припинення їхньої громадської діяльності та залякування. Наразі відбувається затримання Ігоря Павловського. Його адвокати й лікарі намагаються захистити підозрюваного в організації вбивства активістки від перевезення в Київ.

За інформацією джерел в Офісі генерального прокурора, Павловського планують затримати та доставити до Печерського районного суду Києва, де прокурори проситимуть заарештувати його на 2 місяці.

Павловського обвинувачують у приховуванні нападу на Катерину Гандзюк. Зокрема, він допомагав втекти з Херсону Сергію Торбіну та Володимиру Васяновичу, забезпечував їх грошима.

Загалом повідомлено про підозру майже 10 особам, які брали участь у скоєнні злочинів в рамках злочинної організації Павловського.

Нагадаємо, радниця мера Херсона Катерина Гандзюк померла 4 листопада 2018 року в київській лікарні. Офіційна причина смерті: поліорганна недостатність і хімічні опіки 39% тіла в результаті нападу з використанням сірчаної кислоти.

За словами Віктора Гандзюка, напад на його дочку замовили голова Херсонської облради і голова місцевого осередку "Батьківщини" Владислав Мангер, а також члени "Блоку Петра Порошенка" - голова ОДА Андрій Гордєєв і його заступник Євген Рищук.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап