Слідчі побачили розбій у нападі на офіс ОПЗЖ У Бериславі

Слідчі побачили розбій у нападі на офіс ОПЗЖ У Бериславі
1 марта

Подія сталася 17 жовтня минулого року в м. Берислав. Того дня близько 20:00 в офісі однієї з політичних партій проходило робоче засідання. В цей час в приміщення увірвалися 5 невідомих чоловіків із медичними масками на обличчях. Один із них, погрожуючи битою, відібрав ноутбук, а інший із нападників облив присутніх однопартійців зеленкою. Після цього зловмисники втекли у невідомому напрямку.

Як повідомлялося, в ході слідчих-розшукових заходів поліцейські встановили особи усіх нападників та роль кожного. З'ясувалося, що злочин спланував 24-річний житель м. Таврійськ із своїм 25-річним товаришем. До виконання чоловіки залучили ще трьох 18-річних хлопців, однак останнім до кінця не розповіли, про свої дійсні наміри.

В другій половині листопада організаторам вручили підозри в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.187 Кримінального кодексу України «Розбій».

В ході досудового розслідування слідчі зібрали достатню доказову базу для обвинувачення. Днями обвинувальний акт у відношенні жителя Таврійська був затверджений в обласній прокуратурі та направлений до суду.

Зловмиснику загрожує покарання в вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років із конфіскацією майна.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости