Скадовське комунальне підприємство - у рейтингу кращих

Скадовське комунальне підприємство - у рейтингу кращих
9 января 2014 года.

Проведено ряд Всеукраїнських рейтингувань, що оцінюють господарську діяльність підприємств країни.

Почесним для Скадовської громади є результат комунального підприємства "Водне господарство, директор Жук Олександр Володимирович.

Про це повідомляє офіційний сайт міста.

За визначенням Міжнародного економічного рейтингу "Ліга кращих " КП "Водне господарство" має визначний результат по критерію Активи всього - ІІІ місце у Всеукраїнському рейтингу по КВЕД (Збирання, очищення та розподіл води).

Повідомлення надійшло від керівника Міжнародного економічного рейтингу "Ліга кращих" Конарівського Віктра про завершення обробки інформації, що надають органи державної статистики у вигляді обов'язкової звітності. Цього року система рейтингування підпорядковується чітким правилам Міжнародної організації Informational Rating Ascociation (Гонконг). Методичні розробки для категорії "ААА" (найвищий рівень надійності) вимагають критеріїв, що охоплюють різні сфери діяльності підприємства і дають можливість визначити чітку оцінку роботи підприємства для партнерів по ринку і потенційних інвесторів.

Отже, по критерію Активи всього КП "Водне господарство" на ІІІ місці в Україні, що є одним з кращих показників за роки існування Рейтингування.

Національна експертна комісія Всеукраїнського рейтингу "Українська бізнес олімпіада" підвела підсумки рейтингу "Ділова гордість України 2013". КП "Водне господарство" посіло 9 місце в Україні серед підприємств по напрямку діяльності "Збір, очищення та розподілення води" і нагороджено Почесною медаллю "Ділова гордість України 2013". Статус є зразком стабільних економічних досягнень - за поліпшення соціально-економічного становища в рідному місті, за надання робочих місць, покращення рівня життя працівників та за внесок у соціальний захист населення країни.

"Золотом рейтингу" відзначено КП "Водне господарство" м. Скадовська у Національному бізнес-рейтингу в Україні за сумою 2-х номінацій фінансово-господарської діяльності. Офіційний статус "Комунальне підприємство року 2013 " в Україні присвоєно за 24 місце у Золоті рейтингу ( серед кращих 35 підприємств країни).

Фінансова діяльність підприємства свідчить про ефективність, якість і надійність, створення сучасного мобільного і конкурентноспроможного підприємства, діяльність якого працює на задоволення потреб громади міста-курорту. У Скадовську давно увійшло у звичку, що вода подається цілодобово, недоліки системи водопостачання, яка має поважний вік, усуваються швидко і професійно. Ці нагороди свідчать про згуртованість колективу по виконанню загальноміських задач, про ефективність використання ресурсів та впровадження новітніх технологій у роботі.

Вітаємо трудовий колектив і керівника з визнанням, нових трудових перемог у новому році!

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина