Щоб охопити спортом усіх, потрібна державницька позиція, а не підкилимні інтриги та обслуговування особистих інтересів

Щоб охопити спортом усіх, потрібна державницька позиція, а не підкилимні інтриги та обслуговування особистих інтересів
1 марта 2018 года.

- Пройшло більше року, як під час брифінгу в Херсоні представники спортивного загалу оголосили про акцію «Червона картка», - зазначив 28 лютого під час прес-конференції у прес-клубі «Новий день» голова правління ГО «Спорт для всіх.інфо» Сергій Ротонос. - «Червона картка» організованому злочинному угрупуванню в Херсонській обласній раді. Як захистити депутата обласної ради від прийняття протиправного рішення» - таку тему ми обрали невипадково для подальшого розвінчування протиправної діяльності, яка розгорнулася в стінах обласної ради і спрямована на провокації та маніпуляції для дискредитації керівників спортивних закладів з надуманих приводів.

Упродовж останніх років ми були свідками протистояння між депутатом обласної ради Володимиром Шадріним та Херсонською облдержадміністрацією. Яким чином звичайний депутат зміг так впливати на орган виконавчої влади, маніпулювати колегами-депутатами та змусити посадових осіб виконавчого апарату облради вчиняти незаконні дії, і стало предметом обговорення під час прес-конференції.

Йшлося про тривалий судовий процес незаконно відстороненого від виконання обов'язків Сергія Ротоноса, який таки відстояв свою правоту та був поновлений на посаді. Завдяки судам спливли документи, котрі підтвердили факти порушення законодавства, підробку документів, підтасовку фактів. Непрофесіоналізм виконавців та користування неперевіреною інформацією, порушення субординації (підзвітності) - все це мало місце і стало приводом до судових «змагань» і зрештою виграної справи проти Владислава Мангера як голови обласної ради, виконавчий апарат якої допустив абсурдні зумисні помилки та перекручування при ухваленні рішень.

- Є всі підстави вважати, що посадові особи виконавчого апарату облради причетні до складання завідомо неправдивих документів, - наголошує Сергій Ротонос. - Таким чином внаслідок цього колишнім керуючим справами, начальником та заступником начальника відділу, спеціалістами відділів юридичної та кадрової роботи, управління майном громаді області завдано збитків на 150 тисяч гривень (згідно з чотирма рішеннями Херсонського міського суду).
Зі слів Сергія Ротоноса, вплив депутата Шадріна та його особиста зацікавленість простежується на прикладах цілої низки кадрових призначень у закладах фізкультури та спорту, де згодом застосовані підозрілі однотипні схеми фінансових махінацій, котрі стали відомі широкій громадськості з публікацією підозрілих договорів, платіжних доручень та актів виконаних робіт.

Отже ланцюжок зумисних порушень, свідомого усунення з посад «незручних» керівників закладів спортивного профілю і подальші маніпуляції свідчать про те, що діяльність таких осіб скерована на дискредитацію влади.

- Які кроки потрібно зробити, аби винні в порушенні законодавства посадові особи обласної ради були відсторонені від займаних посад та відшкодовували з власних кишень, а не за рахунок бюджетних коштів платників податків завдані області збитки в півтори сотні тисяч гривень, - розмірковує Сергій Ротонос. - Громадська організація «Спорт для всіх.інфо» презентує програму тренінгу для 36 депутатів обласної ради, метою якого є підвищення рівня знання чинного законодавства, що стане профілактикою маніпулювання при здійсненні депутатських повноважень.

Крім того Ротонос наполягає на створенні робочої групи з розслідування наслідків допущених зловживань та покарання винних, а також ініціює звернення до правоохоронних органів для встановлення обсягів збитків для бюджету. Наводячи для прикладу обсяги допущених крадіжок 200 тисяч гривень у Херсонській дитячо-юнацькій спортивній школі №2, де й винних знайшли, і покарали, і ті нібито повернули присвоєні незаконно кошти, а от відшкодовані гроші знов кудись безслідно зникли. Ті, хто цим цікавився, мусили піти з посад...

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина