Розпочалися регулярні рейси судна на підводних крилах Нібулон-Експрес

Розпочалися регулярні рейси судна на підводних крилах Нібулон-Експрес
15 мая 2017 года.

14 травня на набережній, що по вулиці Ушакова, відбулася урочиста зустріч судна на підводних крилах Нібулон-Експрес, яке прибуло з Голої Пристані. Перші пасажири «ракети» отримали повітряні кульки. Вони охоче поділилися своїми враженнями і вказали, що подорожувати в такий спосіб дуже комфортно і швидко. Це зручно, для великої кількості людей з Голої Пристані, які працюють в Херсоні, а також тих, хто просто хоче помилуватися краєвидами Дніпра.

Цим «пілотним» рейсом компанія «Нібулон» відкрила регулярні перевезення водним транспортом у Херсонській області. Подію очікували ще з весни. Гальмували процес лише оформлення відповідних документів та організація належного рівня причальної та берегової інфраструктури. Та за підтримки голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва та багатьох інших небайдужих українців навігація в області починає функціонувати.

Андрій Гордєєв зауважив: «Всупереч усім скептичним прогнозам, водне сполучення налагоджено, а рейси планується виконувати кожного дня. Наступним нашим завданням є відкриття туристичного маршруту на Кінбурнську косу, куди усі охочі могли б дістатися без пересадок».

Голова м.Гола Пристань О.Бабич зазначив: «Ми завжди відкриті ініціативам, які йдуть на розвиток Херсонщини. Запровадження проектів, що сприяють покращенню життя людей наближають країну до європейського рівня».

Головне питання, яке цікавить усіх, хто планує надалі подорожували «ракетою» - чи зможуть люди дозволити собі цей транспорт?

Заступник генерального директора ТОВ СП «Нібулон» з будівництва та експлуатації флоту Андрій Волік пояснив, що ціна квитків на такі перевезення суттєво не буде відрізнятися від автобусних, оскільки це соціальний проект компанії.

Відкриття водного пасажирського сполучення на півдні України засвідчує те, що, коли разом об'єднуються держава, бізнес і громада, то найнездійсненніші мрії втілюються у життя.

Теги: нібулон
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап