Роботодавці та страхувальники Херсона можуть отримувати інформацію про стаж працівників через веб-портал


20 ноября 2018 года.

Відтепер роботодавці можуть через веб-портал ПФУ особисто отримувати інформацію про страховий стаж працівників. Про це повідомило Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області.

У жовтні поточного року запрацював новий сервіс надання електронних документів. Тепер страхувальник зможе отримати на веб-порталі інформацію про страховий стаж своїх працівників, що необхідна при нарахуванні лікарняних, дистанційно, не відвідуючи органи ПФУ.

Зокрема для підтвердження страхового стажу, з метою нарахування лікарняних, надається довідка "Дані про трудовий та страховий стаж" - додаток 9, яка формується за весь період роботи застрахованої особи тапоказуєїї загальний трудовий та страховий стаж. Пенсійним фондом доопрацьовано даний сервіс, тепер роботодавець може замовити Додаток 9 та отримати його за 5 хвилин від імені юридичної особи.

Сервіс орієнтований на користувачів веб-порталу ПФУ, які увійшли на портал за допомогою електронного цифрового підпису. Варто зазначити, що сервіс є абсолютно безкоштовним і може бути корисним кожному роботодавцю.

Як відомо, нині основною умовою призначення пенсії є наявність необхідного страхового стажу, який з 01.01.2018 повинен становити 25 років, з подальшим збільшенням цього показника протягом 10 років на 12 місяців щорічно. Отже, ті, хто претендуватиме на пенсію за віком після 2028 року, повинні будуть підтвердити вже 35 років страхового стажу.

Відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" страховий стаж - це період, протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному страхуванню та за який щомісяця сплачуються страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Щоб проконтролювати власний страховий стаж - громадяни можуть звернутися до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду України та зареєструватися на веб-порталі електронних послуг або замовити послугу щомісячного СМС-інформування про накопичений страховий стаж та сплату внесків роботодавцем. Всі послуги та сервіси є абсолютно безкоштовними.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап