Результати екзітполів: перемагають Сенкевич, Бондаренко, Філатов, Садовий


22 ноября 2020 года.

Чинний мер Миколаєва Олександр Сенкевич ("Пропозиція") перемагає на виборах міського голови з показником 61,6%.

Про це свідчать дані екзит-полу, оприлюднені в ефірі програми "Битва за город", пише НВ.

Його суперник від ОПЗЖ Владислав Чайка набрав 38,4%.

На виборах мера Дніпра перемагає чинний мер, кандидат від партії "Пропозиція" Борис Філатов.

За нього віддали голоси 78.5%, свідчать дані екзит-полу Центру соціологічних та маркетингових досліджень Соціс, пише "РБК-Україна".

Загід Краснов від "Громадської сили" набрав 18,25%.

На виборах міського голови Черкас перемагає чинний мер Анатолій Бондаренко. Він набирає 54,25%.

Його суперник Віктор Євпак ("Голос") набирає 45,7% голосів. Про це свідчать дані екзит-полу соціологічної компанії Liberty Report на замовлення студії Савіка Шустера.

Соціологічна компанія Liberty Report на замовлення студії Савіка Шустера провела власний екзит-пол другого туру виборів міського голови у Черкасах.

На виборах міського голови Львова перемагає чинний мер Андрій Садовий.

Він набирає 62,8% голосів, свідчать дані екзит-полу соціологічної компанії Liberty Report на замовлення студії Савіка Шустера.

Його суперник від "Європейської солідарності" Олег Синютка набирає 37,2%.

Соціологічна компанія Liberty Report на замовлення студії Савіка Шустера провела власний екзит-пол другого туру виборів міського голови у Львові.

У день виборів було опитано 9068 львів'ян. Понад 130 інтерв'юерів та контролерів працювали на 60 дільницях. Опитування проводилося шляхом анкетування (face to face) на виходах з виборчих дільниць. Очікувана гранична похибка - 1.21% з довірчою ймовірністю 95% та без урахування дизайн-ефекту.

Львівська соціологічна агенція Fama оприлюднила ZAXID.net. За даними соціологів, за Андрія Садового проголосувало 62,3% виборців, а Олега Синютку підтримало 37,7% виборців. Похибка дослідження -1,5%.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости