Райради мають передати у власність територіальних громад Херсонщини об'єкти спільної власності


22 декабря 2020 года.

На щотижневій селекторній нараді, яка пройшла під головуванням т. в. о. голови облдержадміністрації Сергій Козира, розглянули питання передачі у комунальну власність територіальних громад усіх об'єктів спільної власності.

Начальниця управління з питань децентралізації та розвитку громад Інна Родіонова розповіла, що згідно з законодавством, райради мають не пізніше 1 липня 2021 року передати у власність територіальних громад усі об'єкти спільної власності, які знаходяться на території тергромад.

"Активізація процесу передачі об'єктів спільної власності є необхідною з метою забезпечення їх належного функціонування та запобігання виникненню проблемних питань", - зазначила Інна Родіонова.

Тож за результатами розгляду зазначеного питання на селекторній нараді головам райрад надано відповідні доручення щодо передачі у власність територіальних громад об'єктів спільної власності, про виконання яких голови тергромад, райрад та РДА мають до 28 грудня прозвітувати управлінню децентралізації та розвитку громад.

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости