Протягом тижня на території Національного парку «Нижньодніпровський» зафіксовано 28 правопорушень


9 июня

У період з 1 по 8 червня 2020 року Херсонський рибоохоронний патруль на території Національного парку «Нижньодніпровський» виявив 28 порушень природоохоронного законодавства. Так, складено 19 протоколів за грубі порушення правил рибальства, та оформлено 9 актів виявлення та вилучення безгосподарського майна.

Протягом даного періоду рибоохоронні патрульні вилучили 38 од. заборонених знарядь лову. Загальна вага вилучених водних біоресурсів склала 61 кг. Сума збитків, завданих рибному господарству, становить 4 836 грн.
Для прикладу, третього червня 2020 року близько 7 години державними інспекторами Херсонського рибоохоронного патруля на р. Голопристансьа Конка викрито грубе порушення правил рибальства. Громадянин здійснював вилов водних біоресурсів за допомогою мисинової сітки з човна. У такий спосіб порушник наловив 10 екз. пузанка. Сума збитків склала 1 500 грн.

На винну особу складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонене знаряддя лову та водні біоресурси вилучено до рішення суду.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап