Прокудін розповів про виборчі порушення на Херсонщині

Прокудін розповів про виборчі порушення на Херсонщині
25 октября 2020 года.

Станом на 16:00 з початку голосування до підрозділів поліції Херсонщини надійшло більше 100 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства, які надійшли від громадян, кандидатів у депутати, спостерігачів та були виявлені безпосередньо працівниками поліції. Найбільше інформацій про порушення надійшло по м. Херсону.

13 повідомлень стосувалися незаконної агітації, стільки ж щодо незаконності проведення опитування «5 питань Президента». Також надійшло по шість інформацій щодо підвозу виборців до дільниць та конфліктних ситуацій на ДВК, 4 - про пошкодження або винесення бюлетенів, три - про підкуп виборців та інші повідомлення.

Як повідомив начальник обласного главку поліції Олександр Прокудін, наразі на місцях несуть службу понад 1200 поліцейських і кожне повідомлення оперативно та ретельно опрацьовується. Ряд інформацій вже перевірені та за результатами станом на 16:00 поліцейські відкрили одне кримінальне провадження за ст.157 Кримінального кодексу України «Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії референдуму чи діяльності офіційного спостерігача» та вже склали 10 адміністративних протоколів, із них 6 - за ст.212-10 КУпАП «Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітації референдуму» та 4 - за ст.212-23 «Пошкодження, приховування, знищення свого виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі або винесення його за межі приміщення для голосування».

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости