Проект ЄС з підтримки переселенців у Херсоні презентує результати своєї роботи


27 декабря 2016 года.

У 2015 році між Представництвом Європейського Союзу в Україні та управлінням соціальної політики Херсонської міської ради був підписаний контракт з імплементації проекту щодо сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб на території м.Херсон шляхом тимчасового розміщення та розселення, надання соціальних послугта соціального супроводу, а також стимулювання їх економічної активності.

Протягом 2015 - 2016 років булопроведено базовий ремонт та устаткування приміщень гуртожитків комунальної власності для розміщення переміщених осіб (загальна площа 1968м2); надані соціальні послуги, юридична та психологічна підтримкасилами соціальних працівників (в тому числі з числа переміщених осіб), забезпечено первинною соціальною допомогою; організовано навчання та перенавчання вказаних осіб, а також цикл тренінгів з підприємницької активності.

28 грудня 2016 о 14.00 у конференц-залі «Конгрес» за адресою м.Херсон, вул. Ярослава Мудрого, 7 (вул.Радянська, 7) відбудеться прес-конференція з цієї теми за участі:

- міського голови Володимира Миколаєнка,

- співробітників Представництва Європейського Союзу в Україні,

- співробітників місії ОБСЄ,

- представників Херсонської обласної державної адміністрації та Херсонської міської ради,

- представників державних установ та громадських організацій, які працюють у сфері надання допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Додаткова інформація - за телефоном +38 (0552) 49-21-74 (Наталії Краска, керівник проекту); e-mail: citycentkherson@gmail.com.

Теги: проект
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап