Проект ХНТУ - в числі 8 проектів-переможців конкурсу Програми ЄС ЕРАЗМУС+


16 августа 2019 года.

Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) оголосило результати конкурсу 2019 р. за напрямом Розвиток потенціалу вищої освіти Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+. Про це повідомляють на сайті Херсонського національного технічного університету.

Загалом було відібрано 163 проекти, в тому числі 8 проектів за участі України, які розпочнуть діяльність з жовтня 2019 або січня 2020 року та будуть реалізовуватись 51 закладом вищої освіти та іншими українськими організаціями.

Загальний бюджет проектів становить понад 7 млн євро.

Зокрема, проєкти за участю України зосереджені на модернізації освітніх програм у сферах кіберфізичних систем, ерготерапії, розвитку мовних компетентностей вчителів, а також на посилення співпраці закладів вищої освіти з ширшим економічним та соціальним середовищем.

51 партнер з України представляють 38 закладів вищої освіти, 2 науково-дослідні інститути, 4 приватних та 2 державних підприємства, 4 громадські організації, а також Міністерство освіти і науки України. До реалізації цих проектів також долучені 3 переміщені заклади вищої освіти - Донецький національний технічний університет, Донецький державний університет управління та Горлівський інститут іноземних мов.

Серед партнерів-переможців з України є також Інститут професійно-технічної освіти НАПН України, Кіровоградська державна сільськогосподарська дослідна станція НААН, Федерація роботодавців України, Науково-методичний центр «Агроосвіта», СТОВ «Агросвіт», Громадська спілка «Українська продовольча долина», Реабілітаційний центр MODRYCHI, Festo Group, Громадська організація «Асоціація вчителів англійської мови «ТІСОЛ-Україна», Фермерське господарство «Добро-крафт», Яворівський національний природний парк, Благодійний фонд «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії Української греко-католицької церкви».

До проектних команд входять 52 партнери з 21 країни світу: 36 організацій з 17 країн-членів Програми (Австрія, Бельгія, Фінляндія, Республіка Кіпр, Естонія, Франція, Німеччина, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Угорщина, Польща, Португалія, Іспанія, Швеція, Великобританія) та 16 організацій з 4 країн-партнерів Програми (Азербайджан, Грузія, Білорусь, Республіка Молдова).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап