Прикордонники нагадують за якими документами діти можуть потрапити до окупованого Криму


27 июля 2017 года.

Не зважаючи на значне зменшення пасажиропотоку через адмінмежу, прикордонники продовжують виявляти громадян з неналежно оформленими документами. Особливо це стосується громадян, які подорожують з неповнолітніми дітьми. З початку року, через відсутність визначених документів, або їх неналежне оформлення, в контрольних пунктах в'їзду-виїзду прикордонники не пропустити 327 дітей.

Тому нагадуємо, що діти, громадяни України, до 16 років можуть перетинати адмінмежу з ТОТ АР Крим при наявності проїзного документу дитини, або закордонного паспорту одного з батьків до якого внесена інформація про дитину, або паспорту громадянина України для виїзду за кордон.

У разі перетинання адмінмежі дитини у супроводі одного з батьків достатньо нотаріально засвідченої згоди другого з батьків. Але, якщо дитина їде до тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим у супроводі іншої особи (бабусі, дідуся, родича або іншої особи) обов'язкова нотаріально засвідчена згода двох батьків. Згода батьків на виїзд дитини обов'язково має бути засвідчена нотаріусом на материковій частині України

Новости по теме
Комментарии (0)