Прикордонники Херсонського загону виявили порушення правил в'їзду в Крим


26 апреля 2017 года.

Прикордонники Херсонського загону під час здійснення пропускних операцій продовжують виявляти осіб, які порушують визначений порядок в'їзду на тимчасово окуповану території АР Крим та виїзду з неї. Так учора, до контрольного пункту в'їзду-виїзду «Каланчак» на автомобілі «FIAT» прибув громадянин України, який їхав з Сімферополя до Херсону. Під час огляду транспортного засобу прикордонники спільно з представниками Державної фіскальної служби встановили, що на півострів даний громадянин потрапив через пункт пропуску «Крим» функціонування якого тимчасово припинено.

Ще один громадянин України прибув до контрольного пункту «Каланчак» на автомобілі «DAEWOO». В ході перевірки прикордонники з'ясували, що на тимчасово окуповану територію він також потрапив на паромній переправі через пункт пропуску «Крим».

В обох випадках за порушення правил в'їзду на тимчасово окуповану території АР Крим та виїзду з неї прикордонники притягнули громадян до адміністративної відповідальності за статтею 204-2 КУпАП, а представники ДФС за порушення статті 477 Митного кодексу наклали штраф у розмірі 17 тисяч гривень. У відповідності до чинного законодавства України потрапити на ТОТ АР Крим дозволяється лише через контрольні пункти в'їзду-виїзду «Чонгар», «Каланчак» та «Чаплинка».

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости

    шипшина