Повідомлення про мінування аєропорту Херсон, та десяти інших, не підтведилося


10 ноября 2019 года.

Правоохоронці завершили перевірки десяти українських аеропортів на наявність вибухівки, повідомлення про їх замінування не підтвердилися.

Про це в коментарі «112 Україна» повідомив речник Національної поліції Ярослав Тракало.

«Станом на зараз міст більше - це Рівне, Вінниця, Запоріжжя, Харків, Чернівці, Дніпро, Ужгород, Івано-Франківськ, Херсон та Одеса. На місце виїжджали слідчо-оперативні групи, кінологи, вибухотехніки провели огляд прилеглої території - підозрілих предметів виявлено не було», - повідомив він, додавши, що перевірки в зазначених містах завершено.

Речник поліції додав, що перевірки суттєво не позначилися на роботі аеропортів, проте зафіксовано окремі затримки рейсів. «В Одесі затримався рейс до Стамбула», - уточнив він.

Говорячи про те, скільки всього повідомлень про мінування аеропортів сьогодні надійшло та чи було це одне повідомлення, Тракало пояснив: «Ця інформація поки узагальнюється й уточнюється, буде перевірятися, вноситися до журналу Єдиного обліку заяв та повідомлень. Надалі буде прийматися рішення про внесення повідомлення до ЄРДР за статтею 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян), яка передбачає від 2 до 6 років позбавлення волі».

У даний час поліція встановлює автора (або декількох) анонімного повідомлення.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап