Постійна комісія з питань ЖКГ Херсонськой міської ради обговорить проблему тарифів

Постійна комісія з питань ЖКГ Херсонськой міської ради обговорить проблему тарифів
5 октября 2015 года.

6 жовтня 2015 року об 11 годині в приміщенні Херсонської міської ради (каб. 508) відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури.

Заплановано попередній розгляд та узгодження проектів рішень, які пропонуються до порядку денного ХLVІ сесії міської ради. Доповідачі: згідно пропозицій порядку денного.

В порядку денному зазначені кілька питань, що стосуються водо- та теплопостачання, а саме нормативів питного водопостачання та норм споживання населенням м. Херсона послуг централізованого питного водопостачання, а також норм витрат води на поливання та питання зниження до обґрунтованого рівня нормативів споживання тепла для осель, які не мають лічильників. Їх автори - депутати міської ради Олег Акимченков, Віктор Гаврилюк та Станіслав Трошин.

За збігом обставин вищеназвані депутати не приходять на засідання постійних комісій і не пояснюють суть своїх пропозицій іншим колегам.

Оскільки будь-яке хибне пояснення поточної ситуації щодо вирішення цих важливих питань матиме значний резонанс у суспільстві, а також з метою недопущення введення депутатами городян в оману задля короткострокових політичних цілей, постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури запрошує персонально Олега Акимченкова, Віктора Гаврилюка та Станіслава Трошина виступити на засіданні та публічно захистити свої пропозиції.

Також запрошуємо до участі представників політичної партії ВО "Батьківщина", які попри членство їх політичної сили в коаліції у Верховній Раді України, намагаються сьогодні перекласти відповідальність за тарифи на місцеві ради, Владислава Мангера та Юрія Одарченка.

На засіданні також можуть бути присутні представники ЗМІ та громадськості.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина