Порт Скадовськ успішно обробив вантаж комплектуючих для Мирненської ВЕС

Порт Скадовськ успішно обробив вантаж комплектуючих для Мирненської ВЕС
29 октября 2019 года.

У порту Скадовськ завершено обробку комплектуючих для майбутньої Мирненської вітроелектростанції. 

Загалом у порту прийнято і оброблено 8 суднозаходів (4 рейси Nordic, 2 - Oceanic, 1 - PEAK BERGEN, 1 - BALTIC), які доставили до Скадовська 117 лопатей, кожна з яких має довжину 74 метри та важить 17 тонн, а також інші комплектуючі для вітрогенераторів. Загальний вантажообіг при цьому склав 2,6 тис. тонн.

«Ми успішно впорались зі складним та новим для нас вантажем, усі судна оброблялись в стислі терміни. Сподіваємось, Скадовськ і надалі буде важливим транспортним вузлом транспортування обладнання для розвитку альтернативної енергетики на Херсонщині. Чекаємо на нові контракти!», - прокоментував подію начальник Скадовської філії ДП "Адміністрація морських портів України" Олександр Кугут.

Проект будівництва вітроелектростанції поблизу смт Мирне Каланчацького району Херсонської області реалізує компанія "Віндкрафт-Каланчак". Мирненська ВЕС матиме встановлену потужність 163 МВт та налічуватиме 39 вітротурбін Vestas V150 потужністю 4,2 МВт кожна. Це перші вітряки такого типу в Україні.

Ця вітроелектростанція стане однією з найпотужніших в Україні та відіграватиме значну роль в енергозабезпеченні Каланчацького району Херсонщини, який раніше отримував електроенергію з розташованої в окупованому Криму підстанції «Титан».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости