Понад 25 тисяч безробітних скористалися послугами Херсонської обласної служби зайнятості у першому півріччі


11 июля 2016 года.

Протягом січня-червня 2016 року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалося 25,1 тис. безробітних громадян.

Про це повідомляє Херсонський обласний центр занятості.

Станом на 01 липня 2016 року кількість зареєстрованих безробітних становила 9,9 тис. осіб, з яких більше половини складали жінки, більше третини - молодь віком до 35 років, а також безробітні, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, ще 40 відсотків було безробітних з сільської місцевості.

Основною проблемою сучасного ринку праці є нестача якісних робочих місць з гідними умовами та оплатою праці, особливо для молоді. Обсяги заявленої потреби підприємств, організацій та установ в працівниках по області в січні-червні 2016 року склали 13,4 тис. одиниць, що на 7,5% більше минулорічного показника.

Станом на 01 липня 2016 року кількість вакансій у базі даних служби зайнятості становила 1130 одиниць. Майже половину вакансій області було зосереджено у м. Херсоні, ще третина була подана роботодавцями Генічеського, Голопристанського, Скадовського районів та м.Нова Каховка. У середньому по Херсонській області на 1 вакансію претендувало 8 осіб, що шукали роботу.

Чисельність громадян, забезпечених роботою у січні-червні 2016 року, становила 11,9 тис. осіб, в тому числі за направленням державної служби зайнятості - 7,3 тис. безробітних. Також після одноразового одержання всієї суми допомоги по безробіттю 169 колишніх безробітних відповідно до своїх бізнес-планів
розпочали підприємницьку діяльність.

Також з метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці 3,9 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. Херсонська обласна служба зайнятості продовжує роботу по видачі ваучерів особам віком старше 45 років страховий стаж яких становить не менше 15 років для підтримки їх конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, і підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності. На інформаційних семінарах постійно проводиться роз'яснювальна робота серед осіб віком старше 45 років щодо отримання ними ваучерів. Так упродовж січня-червня 2016 року видано 16 ваучерів для зазначеної категорії осіб.

З метою забезпечення тимчасової зайнятості громадян та матеріальної підтримки безробітних проводилися оплачувані громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру, до яких у січні-червні 2016 р. було залучено 4,0 тис. безробітних.

Теги: робота
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина