Податківці з поліцією знайшли продавця пневматичної зброї


6 февраля

У перші дні лютого спеціалісти Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі продовжили активну роботу з детінізації доходів підприємців та легалізації найманої праці у районі Центрального ринку м. Херсона.

Цього разу контрольно - перевірочні заходи «проходили» підприємці, які здійснюють реалізацію складної побутової техніки. Учасники рейду встановили суб'єкта господарювання, який під виглядом роздрібної торгівлі побутовою технікою, продавав пневматичну зброю невідомого виробника та набої будь-якого калібру без жодних дозвільних документів та реєстрації підприємницької діяльності.

Для з'ясування інформації про «суб'єкта господарювання», який відмовився надати документи, які підтверджують особу, податківцям довелося залучили до рейду представників поліції спеціального призначення, слідчого підрозділу та дільничного інспектора. З метою забезпечення громадської безпеки, не допущення загрози життю та здоров'ю людейпневматичну зброю було вилучено, господарську одиницю опечатано до з'ясування обставин справи.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап