Пляму нафтопродуктів в акваторії Дніпра ліквідовано


2 декабря 2016 года.

01грудня о 12 годині до оперативного чергового ГУ ДСНС України в області від директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Юрія Попутька надійшло повідомлення, що місцевими жителями на р. Дніпро в районі Херсонського КХП, набережної по просп. Ушакова та Херсонського морського порту виявлено пляму нафтопродуктів орієнтовно - дизпалива.

Оперативною групою у складі представників Головних управлінь ДСНС України та Держпродспоживслужби в області, Департаментів облдержадміністрації екології та природних ресурсів, з питань цивільного захисту та оборонної роботи, Державної екологічної інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря проведено огляд акваторії р. Дніпро.
Оперативною групою було виявлено пляму нафтопродуктів тонкого шару орієнтовної площі 500 кв. м., взяті проби нафтопродуктів. Силами рейдової карантинної служби, буксиром «Отважний» Морського торговельного порту, провели обробку розливу сорбентом.

Сили та засоби Головного управління ДСНС України в області та Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби були ереведені в підвищену готовність.

Ліквідацію забруднення було завершено о 14:30, на яку витрачено 600 літрів сорбенту.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап