Після розслідування активістів руху "Під контролем" мер Херсона звільнив чиновницю


24 июня 2016 года.

24 червня Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко підписав розпорядження про звільнення начальниці Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Олени Мазур. Про це він заявив на черговій сесії міської ради.

Причинами звільнення зокрема стали виявлені факти відсутності необхідної документації щодо оплати праці працівників, які не є штатними працівниками Інспекції, а також систематичне перевищення службових повноважень та втрата довіри до О.Мазур.

Нагадаємо, що у ході моніторингу активісти Всеукраїнського руху проти політичної корупції "Під контролем" виявили численні порушення у роботі Інспекції, зокрема її начальника Олени Мазур - зловживання службовим становищем, ігноруванням запитів на публічну інформацію. 

За результатами розслідування активістів Всеукраїнського руху проти політичної корупції руху "Під контролем" міський голова розпочав перевірку діяльності чиновниці, наслідком чого стало звільнення Олени Мазур із займаної посади. 

ДОВІДКА: Всеукраїнський рух проти політичної корупції «Під контролем» стартував 12 травня 2016 року як об'єднання регіональних громадських організацій, які послідовно протягом останніх років боряться із корупцією у своїх регіонах. Зараз до руху приєдналися понад 70 ГО з усіх регіонів України.

20 травня у Херсоні відбулася прес-конференція - презентація Руху, на якій були представлені перші результати моніторингу херсонських активістів, зокрема факти щодо діяльності О. Мазур.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап