Підприємства Херсонщини задекларували 191 мільйон гривень податку на прибуток


30 марта 2020 года.

За інформацією спеціалістів управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі за підсумками фінансово - господарської діяльності за 2019 рік підприємства Херсонщини задекларували 191 млн грн. податку на прибуток.

Торік на Херсонщині 2526 суб'єктів господарювання здійснювали прибуткову діяльність, з них 2027 платників покращили результати своєї діяльності та задекларували збільшення податкових зобов'язань з податку на прибуток у порівнянні з 2018 роком.

Також 195 платників області зменшили збитки від результатів господарської діяльності у порівнянні з 2018 роком, 56 підприємств повністю ліквідували збитки та нарахували 64,7 млн. грн. податку на прибуток.

Нагадаємо: податок на прибуток - загальнодержавний прямий податок, який сплачується за рахунок прибутку організації (підприємства, банку, страхової компанії, тощо), отриманого від здійснення господарської діяльності.
Об'єктом оподаткування податком на прибуток є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень Податкового кодексу України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости