Підакцизні товари принесли в бюджет області 16 млн грн


28 декабря 2016 года.

Місцеві бюджети Херсонщини отримали 16 мільйонів гривень від ліцензування продажу підакцизних товарів, повідомляє управління ДФС у Херсонській області. З початку року за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами суб'єкти господарювання Херсонської області спрямували до місцевого бюджету понад 16 млн. гривень. Це перевищує минулорічний показник на 2,2 мільйони гривень.

Загалом на Херсонщині працює 2206 суб'єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. Ліцензії отримали 5004 заклади торгівлі нашої області. З них 2643 торгівельних заклади здійснюють реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів, ще 2361 суб'єкт господарювання реалізує тютюнові вироби.

На особливому контролі спеціалістів відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Херсонській області перебувають торгівельні об‘єкти сільської місцевості нашої області, які не мають дозволів на реалізацію підакцизних товарів, та наносять прямі збитки бюджетам місцевих громад і здоров‘ю споживачів.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина