Перша частина IV Балтійсько-Чорноморського економічного форуму відбудеться 25 травня у м. Клайпеда


16 марта 2017 года.

25 травня у литовському місті Клайпеда відбудеться перша частина IV Балтійсько-Чорноморського економічного форуму.

Узгоджений між Херсоном та Клайпедою перехід до формату проведення, який передбачає частину заходів у Литві та частину в Україні, сприятиме розширенню можливостей херсонського бізнесу, активізує впровадження спільних проектів з колегами з бізнес-середовища Литви та інших країн ЄС.

Зазначений підхід, коли організація бізнес-форуму відбувається послідовно у декількох країнах, в перше реалізується по подібним заходам в Україні за місцевою ініціативою. При цьому, за домовленістю Херсона та Клайпеди, організаційні витрати по заходам бере на себе приймаюча сторона.

Заплановані до проведення заходи та обговорення у м.Клайпеда повинні стати потужним поштовхом для активізації економічних стосунків та запровадження бізнес-проектів, як у Херсоні так і у Клайпеді.

До програми форуму внесено на обговорення питання стратегічного розвитку м.Клайпеда, перспектив реалізації вже розпочатих та ініціювання нових спільних проектів у м.Херсон. Буде обговорено питання розвитку портової галузі та ролі морських портів Херсона та Клайпеди у загальній мережі портів Балтійського та Чорноморського басейнів.

Значну увагу буде приділено питанням інновації у портових містах, з цією метою у Клайпеді виступить з промовою керівник грантових програм ЄС та стимулів Агенції економічного розвитку Амстердаму Жерарден Бур.

Окремо, за участю співробітника з питань економіки Європейської комісії Маріуса Ващега, буде приділено увагу обговоренню інвестиційного плану Європейської комісії з прикладами на проектах розвитку портів.

Передбачається глибоке обговорення питань «зеленої» енергетики за участю директора профільної Європейської комісії Кестутіса Садаускаса.

Теги: форум
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап