Павловському заборонили виїжджати за кордон


8 мая 2019 года.

Шевченківський районний суд Києва вирішив заборонити виїзд за кордон екс-помічнику нардепа Миколи Паламарчука Ігорю Павловському, фігуранту справи про вбивство активістки Катерини Гандзюк.

Про це повідомляють Українські Новини.

Судове визначення було прийнято у п'ятницю, 26 квітня за клопотанням СБУ.

Цим же рішенням Павловського відпустили з-під варти під домашній арешт із забороною покидати місце проживання з 20:00 до 07:00 наступного дня.

Павловський зобов'язаний прибувати до слідчого і прокурора на першу вимогу; не виходити з населеного пункту, в якому він проживає або перебуває без дозволу слідчого, прокурора або суду; утримуватися від спілкування зі свідками в кримінальному провадженні; здати на зберігання слідчому свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в'їзд в Україну; носити електронний засіб контролю.

Нагадаємо, що 2 травня Павловського відпустили під домашній арешт.

За інформацією активістів, помічник депутата від Блоку Петра Порошенка Миколи Паламарчука Ігор Павловський є можливим посередником між замовником і організаторами вбивства Катерини Гандзюк. Після оприлюднення цієї інформації Микола Паламарчук звільнив Ігоря Павловського.

Катерина Гандзюк померла в лікарні 4 листопада. Офіційна причина смерті: поліорганна недостатність, хімічні опіки із залученням 30-39% тіла; напад з використанням хімічної речовини з метою вбивства чи нанесення ушкоджень.

31 липня в Херсоні на неї було скоєно напад. Її облили сірчаною кислотою, в результаті активістка отримала хімічні опіки тулуба, руки та обличчя (більше 35% тіла).

У нападі на Гандзюк підозрюються п'ятеро осіб: Володимир Васянович, Микита Грабчук (йому інкримінують безпосередньо виконання), Віктор Горбунов, В'ячеслав Вишневський та Сергій Торбін. Всі, крім Торбіна (він - можливий організатор), визнали свою провину і розповіли, що погодилися здійснити напад за грошову винагороду.

Новости по теме
Комментарии (0)