Останні дані соціологів: впевнену перемогу у 182 окрузі отримує Павло Павліш

Останні дані соціологів: впевнену перемогу у 182 окрузі отримує Павло Павліш
19 июля 2019 года.

Кандидат у народні депутати від політичної партії «Слуга народу» по 182 одномандатному виборчому округу Павло Павліш посідає перше місце за симпатіями виборців. Дослідження електоральних настроїв в 182 виборчому окрузі проводила Компанія Active group.

За результатами опитування, кандидатом, якому найбільше довіряють виборці, є Павло Павліш. Його рейтинг за цим показником складає 23,1%.

Друге місце посідає екс-регіонал Володимир Сальдо, що балотується від політичної платформи «За життя» - 14,7%.
Кандидат від Опозиційного блоку Василь Федін отримав 7,4% вподобань виборців.
5-відсотковий бар'єр подолав також кандидат від Батьківщини Олег Предместніков.

Інші кандидати не досягли навіть 5%: по 4,6% отримали Павло Білецький та Кирило Стремоусов, 3,5% - Ніна Савіна, 3,1% - Олександр Співаковський.

Антирейтинг кандидатів за цим дослідженням очолює екс-регіонал Володимир Сальдо - 20,1% опитуваних відповіли, що ні за яких обставин не проголосували б за цього кандидата.
2,7% опитуваних відповіли, що не підтримують жодного з кандидатів, 14,3% - не визначились з вибором. 4,5% респондентів відповіли, що не підуть на вибори 21 липня.

Компанія «Active Group» надає послуги маркетингових та соціологічних досліджень в Україні. У 2019 році посіла друге місце у рейтингу найбільш точних соціологічних компаній України за версією моніторингу проведеного «Українським соціологічним порталом».

Кількісне дослідження проводилось методом індивідуального інтерв'ю з 13 по 16 липня 2019 року серед жінок та чоловіків, що проживають в 182 виборчому окрузі (частина Дніпровського, Суворовського районів Херсона з населеними пунктами Дніпровського та Суворовської районних у місті Херсоні рад).

Всього було опитано 994 респонденти. Похибка складає 3,1%.

 

Новости по теме
Комментарии (0)