ОПОРА: На Херсонщині зафіксовані випадки незаконного голосування


26 октября 2014 года.

У виборчому окрузі № 185 зафіксований випадок голосування по одномандатному виборчому округу особами, які тимчасово змінили місце голосування, що дає підстави визнати голосування на цій дільниці недійсним. Про це повідомляє ОПОРА.

Це порушення сталося на виборчій дільниці №650311, що у с. Українське Іванівського району. Тут внесені до списку виборців військові, які скористалися правом проголосувати на підставі тимчасової зміни виборчої адреси. Такі виборці мають право голосувати лише по загальнодержавному виборчому округу (тобто, за списки партій), а по одномандатному (мажоритарному) виборчому округу вони не голосують згідно ч.4 ст.39 Закону «Про вибори народних депутатів».

Але на цій виборчій дільниці видали бюлетені по одномандатному виборчому округу, по яких проголосували 72 виборця, при тому, що на цій дільниці внесено до списку виборців всього 230 виборців, таким чином, незаконно проголосували 31% виборців. Цей факт є підставою для визнання недійсним голосування по одномандатному виборчому округу на цій дільниці (ч.1.1 ст.92 Закону), тому що кількість випадків незаконного голосування перевищує 5%.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости