ОДА: Роботи з будівництва КПВВ «Каланчак» випереджають графік


24 октября 2019 года.

Повне завершення будівництва КПВВ «Каланчак» планується 10 листопада. Про це повідомив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв під час спільного огляду контрольного пункту в'їздувиїзду з міністеркою у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Оксаною Колядою. За його словами, процес відбувається достатньо динамічно, і сьогодні вже обговорюється щоденний план його завершення та введення об'єкта в експлуатацію.

«З 10 листопада розпочнемо тестову експлуатацію КПВВ «Каланчак». І під час робочого візиту, запланованого на 15 листопада, Президент України зможе відвідати і подивитися, як реалізовано його доручення з облаштування КПВВ», - розповів очільник Херсонщини.

Разом з тим, посадовці також обговорили з представниками митної та прикордонної служб проблемні питання, з якими стикаються громадяни під час перетину кордону. Серед них - функціонування сервісної зони.

«Я дізналася, про існування певної проблематики в плані нерегульованості законодавства при отриманні анкети-довідки, коли люди вперше звертаються за отриманням паспорта. Буду порушувати на найближчому засіданні Кабінету Міністрів України це питання», - пообіцяла Оксана Коляда.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости