Обласна рада планує збільшити видатки на сферу оборони


30 мая 2017 года.

Депутати обласної ради розглянуть проект рішення Про внесення змін до програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області на 2017 рік. Проект опублікований на сайті обласної ради.

В частині документу зміни стосуються сфери оборони.

Зокрема, у пункті 1.1 «Територіальна оборона в області» підрозділу 1 «Підвищення обороноздатності області» розділу ІV Програми пункт 1 основних завдань та заходів на 2017 рік буде доповнений новими заходами:

- ремонт автомобільної техніки військової частини В4533 (обсяг фінансування - 298,56 тис. грн);

- забезпечення підрозділів Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України нагрудними камерами в кількості 84 одиниці для забезпечення відео та аудіо фіксації (обсяг фінансування - 672,0 тис. грн);

- здійснення заходів з посилення протидиверсійного захисту об'єктів військових частин, які знаходяться у підпорядкуванні оперативно-тактичного угруповання «Південь» (обсяг фінансування - 176,145 тис. грн);

- встановлення системи спостереження («Сова») за екологічним та пожежним станом основних лісових масивів, заказників та заповідників (обсяг фінансування - 4,0 млн грн). 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина