Новим керівником Високопільського району став Сергій Старух


11 февраля 2017 года.

10 лютого голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв представив його громаді Високопільського району, де перебував із робочим візитом.

Привітавши Сергія Володимировича із призначенням очільник області передав йому розпорядження Президента України №31/2017-рп від 08 лютого 2017 року щодо його призначення на цю посаду та висловив впевненість, що діяльність нового керівника району позитивно впливатиме на життя Високопілля.

У свою чергу новопризначений голова райдержадміністрації запевнив присутніх, що добре усвідомлює відповідальність за розвиток району та пообіцяв докласти максимум зусиль для вирішення першочергових проблем його життєдіяльності. Серед пріоритетів у своїй роботі на новій посаді Сергій Старух назвав наступні: ремонт доріг, вирішення соціальних проблем, спортивне та патріотичне виховання молоді, забезпечення надання якісних послуг в освітній та медичній галузях району, а також розвиток сільського господарства.

По закінченню урочистого представлення Андрій Гордєєв повідомив приємну новину для мешканців району, що для нього виділено 1 млн грн на ямковий ремонт доріг, які можна буде використати вже у березні поточного року.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости