Норматив Чумаченко та репетиція Проценка


10 марта 2016 года.

На всеукраїнському турнірі зі стрибків у висоту «Таврійські висоти-2016», який відбувся 5 березня 2016 року у Херсоні, підкорені 1 м 93 см принесли миколаївські атлетці Юлії Чумаченко не лише перемогу, але й стали її особистим рекордом, а також дозволили стати Юлії третьою вітчизняною висотницею, після Оксани Окунєвої та Ірини Геращенко, яка виконала норматив ІААФ на Ріо.

За словами одного з організаторів «Таврійських висот» Геннадія Зуєва, Чумаченко на стільки була у захваті від свого результату, що ні вона, ні її тренери не бачили сенсу більше стрибати у цей день. Адже завдання на турнір було навіть перевиконано. Друге місце посіла ще одна представниця Миколаєва Оксана Окунєва (1.90), третє - Валентина Ляшенко, яка наразі виступає за Грузію (1.83).

А от у змаганнях чоловіків ніхто із учасників так і не зміг скласти достойної конкуренції херсонцю Андрію Проценку 2 м 19 см. Окрім вихованця заслуженого тренера України Геннадія Зуєва висоту подолав лише один спортсмен - львів'янин Сергій Слісенко. Наступну позначку в 223 см Андрій Проценко взяв із першої спроби, а от Слісенку ця висота так і не підкорилася.

Упевнено вигравши змагання, Андрій вирішив спробувати побити рекорд змагань 230 см, автором якого став Юрій Кримаренко із Бердичева у 2009 році. 231 см Проценко з перших двох спроб не взяв, а в третій вирішив уже не ризикувати аби уберегти себе від можливих ушкоджень, адже вже 17 березня Андрій вирушить до США на чемпіонат світу з легкої атлетики.

Інші місця на п'єдесталі пошани у чоловіків посіли виключно львівські спортсмени. Другим з особистим рекордом став Сергій Слісенко (2.19), третю сходинку поділили Віктор Шаповал та Вадим Кравчук (2.15).

Теги: спорт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости