Наливайченка допитують щодо незаконного перетину кордону


21 сентября 2017 года.

Колишнього голову СБУ викликали на допит Головне слідче управління Служби безпеки України розслідує кримінальне провадження за ч. 2 ст. 332 КК України (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України ), у ході якого досліджується сприяння співробітниками СБУ, колишнім високопосадовцям та керівникам правоохоронних органів у незаконних перетинах державного кордону України протягом 2014 - 2015 років.

У ході розслідування встановлено, що у 2014-2015 роках співробітники СБУ організували незаконний перетин державного кордону України колишнім керівником СБ України Валентином Наливайченком, який разом із соратником президента Росії, лідером ГО «Український вибір» Віктором Медведчуком кілька разів літав до Російської Федерації без проходження прикордонного та митного контролю.

За даними джерел у правоохоронних органах, у Росії Наливайченко двічі зустрічався з головою ФСБ Олександром Бортніковим. За цим фактом одному із співробітників СБУ вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 332 КК України.

Також у ході розслідування виникла необхідність допитати як свідка колишнього Голову СБУ Валентина Наливайченка.

Сьогодні, 21 вересня, Наливайченка допитують щодо відомих йому обставин незаконного перетину кордону в 2014-2015 роках.

Відомо, що в 2014 році Наливайченко як голова СБУ намагався призначити в Херсонське управління Служби безпеки Дениса Халупенко - прибічника проросійської секти КОБ.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости