На літню художню школу завітають талановиті діти з Болгарії


16 июня 2017 года.

В Навчально-естетичному комплексі «Художня школа» працюватиме міжнародна літня художня школа талановитих дітей міст-побратимів Херсона та Шумена (Болгарія). В школі навчатимуться 30 учнів Дитячої художньої школи, Дизайн-ліцею Херсонської міської ради та юні художники з м.Шумен.

Програма заходів передбачає творчу образотворчу роботу на базі Дитячої художньої школи та Дизайн-ліцею, відвідування музеїв та галерей міста, прогулянку на теплоході нижнім Дніпром, знайомство з пам'ятками «фестивальної столиці» Таврії м. Гола Пристань та етно-культурним комплексом садиби зеленого туризму «Чайка», екскурсію заповідними плавнями Бобрового озера та риборозвідним підприємством «Сатурн і К», відвідування «Степних водопадів Херсонщини» с. Козацьке та унікального природного об'єкту - «Стежки міста тисячі джерел» м. Нова Каховка, тематичну екскурсію «Скарби Нової Каховки - камінні вишиванки Довженка», відпочинок на базі «Чайка» у сел. Лазурне.

Протягом усієї програми літньої школи відбуватиметься пленерна робота, обмін майстер-класами «Діти - дітям», відпочинок на березі р.Дніпро та узбережжі Чорного моря, розважальні програми.

Стартує робота Міжнародної літньої художньої школи талановитих дітей 17 червня в галереї «Синій кіт» на відкритті виставки творчих робіт учнів та ліцеїстів навчально-естетичного комплексу «Художня школа» під назвою «Калейдоскоп - літо». Під час відкриття виставки учасники отримають подарунки - футболки та кепки з логотипами Міжнародної літньої художньої школи, а також робочі альбоми для творчих робіт та замальовок, розроблені та надруковані спеціально для учасників.

Також відбудеться нагородження лауреатів V Міжнародного Інтернет-конкурсу дитячого малюнку «Марка дружби». Дипломи вони отримають від члена міжнародного журі конкурсу Теменуги Христової, голови спілки художників м.Шумен (Болгарія), яка приїхала з болгарською делегацією. Свої нагороди отримають і переможці Всеукраїнського конкурсу учнівської молоді «Об'єднаймося ж, брати мої!».

Урочисте відкриття відбудеться 17 червня о 10.30 у приміщенні херсонської міської галереї дитячої та юнацької творчості «Синій кіт» за адресою: м.Херсон, вул.Потьомкінська, 18.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап