На КПВВ "Чонгар" російські ЗМІ знімали видимість вдалого туристичного сезону в окупованому Криму


6 июля 2017 года.

На адмінмежі із тимчасово окупованою територією АР Крим, російські окупанти продовжують намагання дискредитувати українських прикордонників та створити фейкову картинку вдалого туристичного сезону.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Так, сьогодні військовослужбовці, які несуть службу біля КПВВ "Чонгар", зафіксували з боку Криму роботу представників знімальної групи одного із пропагандистських ЗМІ окупанта. Цікаво, що як тільки російські журналісти розпочали роботу, окупанти значно пришвидшили пропускні операції. Якщо вже протягом тижня окупаційні служби в середньому пропускають 5-6 автівок за годину, то із початком роботи так званих ЗМІ за годину вже проїжджали 15-20 транспортних засобів. Такі дії, швидше за все, проводяться окупантами для виправдання черг і показу загальної "позитивної картинки".

Слід зауважити, що загалом кількість громадян та транспортних засобів у порівнянні з минулим роком суттєво знижується. Тільки за червень цього року кількість громадян, які перетинають адмінмежу в обох напрямках знизилась у порівнянні з минулим роком на 37 тисяч, а транспортних засобів на 10 тисяч у порівнянні з червнем 2016 року.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости