На які автомобілі витрачали гроші херсонці цього року


17 апреля 2018 года.

Впродовж першого кварталу 2018 року у Херсоні та області зареєстрували майже 400 нових автомобілів на суму 12 мільйонів доларів

Сума покупок у регіоні становить 12 мільйонів доларів США без врахування вартості додаткового обладнання. Майже 60%, які купували у Херсоні, входить у ціновий діапазон від 17 до 35 тисяч доларів США. Ще 18% машин - дешевші 17 тисяч доларів. Решта автомобілів мали ціну вище 35 тисяч. Середня вартість авто у регіоні у перші три місяці цього року становила майже 31 тисячу доларів США, - повідомляє аналітичний відділ сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найчастіше у регіоні купували авто марки Volkswagen. На покупку 72 таких авто у Херсоні витратили більше двох мільйонів доларів США. Крім цього, на 6 автомобілі Mercedes витратили півмільйона доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання. Якщо розглядати по моделях, то бестселером став Volkswagen Golf.

Загалом, з початку 2018 року українці придбали 19 тисяч нових автомобілів на суму понад півмільярда доларів США. Половина суми покупок припало на столицю, де на 7 тисяч автомобілів витратили 250 мільйонів доларів. Найнижчий рівень продажів нових автомобілів зафіксували на Буковині. Там на 150 автомобілів витратили 4 мільйони доларів без врахування вартості додаткового обладнання.

Нагадаємо, за 12 місяців минулого року у Херсоні та області купили 2 тисячі нових автомобілів, а сума покупок склала понад 50 мільйонів доларів США.

Теги: рст
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина