На Херсонщині зупинено масове незаконне розповсюдження фальсифікованих цигарок


18 апреля 2018 года.

Працівники податкової міліції ГУ ДФС у Херсонській області спільно з співробітниками спецпідрозділу ВБКОЗ УСБУ в Херсонській області зупинили масовий незаконний збут фальсифікованих тютюнових виробів, частина з яких була ввезена на територію України поза митним контролем.

В рамках проведення операцій «Акциз-2018», «Рубіж-2018» та розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204, ч. 1 ст. 199 КК України було встановлено групу осіб, які протягом 2018 року здійснювали масове незаконне розповсюдження фальсифікованих цигарок.

Постачання тютюнових виробів здійснювали мешканці інших регіонів України, які, в свою чергу, незаконно ввозили їх на територію України поза митним контролем або отримували з незаконних виробництв.

За результатами обшуків, проведених в місцях зберігання та збуту фальсифікованих товарів, вилучено та передано на відповідальне зберігання 26 977 пачок цигарок іноземного виробництва, не маркованих марками акцизного податку встановленого зразка, ввезених на територію України з порушенням митних правил, а також 6 670 пачок тютюнових виробів вітчизняних виробників, маркованих підробленими марками акцизного податку.

Орієнтована вартість вилученого з незаконного обігу фальсифікату перевищує 1 млн. грн.

На вилучену продукцію судом накладено арешт.Розслідування у кримінальному провадженні триває.

Теги: цигарки
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости