На Херсонщині відкрили сонячну електростанцію


12 июня 2017 года.

Сьогодні, 12 червня, у Білозерському районі відбулося урочисте відкриття фотогальванічної електростанції «Білозерка» встановленою потужністю 9 МВт. 

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв під час заходу зазначив: «Минулого року під час Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти» на Херсонщині ми розпочали активне пропагування області як території ефективної для використання енергії сонця та вітру, визначили стратегію на розвиток зеленої економіки. І дуже приємно, що сьогодні ми вже бачимо її результати. Відкриття сонячної електростанції «Білозерка» є дуже важливим кроком по забезпеченню національної енергетичної незалежності України».

ФЕС "Білозерка" є третьою станцією, побудованою в області з початку року. На даний час на Херсонщині вже встановлено 51,86 МВт наземних сонячних електростанцій.

Електростанція займає площу 19,9 га і щорічно генеруватиме близько 14,116 млн. кВт-год електроенергії, зменшуючи майже на 13,9 тис. тонн за рік кількість викидів СО2 в атмосферу.Будівництво сонячної електростанції велось дуже оперативно та тривало лише 2 місяці.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости